рішення 33 сесії від 06.07.2018

1. Про    затвердження порядку  денного 33-ої  сесії  селищної ради  7-го  скликання

2. Про внесення змін до рішення селищної ради № 27/2 від 20.12.2017 року «Про селищний бюджет на 2018 рік"

3. Про виконання бюджету за І півріччя 2018 року

4. Про план роботи селищної ради на ІІ півріччя 2018 року

5. Про  погодження   передачі у власність земельної ділянки . (за заявою Шапоренка Олександра Володимировича)

5.1 Про  погодження   передачі у власність земельної ділянки . (за заявою Бодасюка Сергія Анатолійовича)

5.2 Про  погодження   передачі у власність земельної ділянки . (за заявою Єрьоменко Віталія Олексійовича)

7 Про   надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки . .(за заявою  Ідрісової Зої Леонідівни)

7.1 Про   надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  .(за заявою  Коцурської Людмили Пилипівни)

8 Про надання дозволу на розробку детального плану території  на реконструкцію квартири та будівництва господарських будівель (За заявою Королеса Руслана Миколайовича).

9 Про  затвердженя  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної  ділянки  у власність.  (за заявою Пилипчука  Миколи Миколайовича)

10  Про  затвердження  технічної  документації  із    землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі ( на місцевості)   (за заявою Гимон Зінаїди Олексіївни)

10.1  Про  затвердження  технічної  документації  із    землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі ( на місцевості)   (за заявою Короткої Людмили Василівни)

11 Про надання на розробку проекту влаштування меліоративної водойми ( за заявою Тарлецького Ігоря Валерійовича)

11.1 Про надання на розробку проекту влаштування меліоративної водойми (за заявою Шайнюк Ганні Никифорівні)

12 Про надання в користування земельної ділянки на умовах суперфіцію.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ