Луківська громада
Турійський район, Волинська область

Громадські слухання

Луківська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: "Історико-архітектурний опорний план селища Луків Турійського району Волинської області", що є необхідною частиною комплексу містобудівної документації сумісно з генеральним планом смт. Луків, як селища занесеного до Списку історичних населених місць України.

Замовник проекту: Луківська селищна рада  згідно договору на проведення досліджень культурної спадщини та розробку проекту №18/016 від 12.03.2018 р.

Розробник проекту: ТОВ «ПРИВАТ_ЕКСПЕРТ» м.Київ

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні селищної ради: понеділок- п’ятниця з 9.00.-17.00 год. та на офіційному веб сайті.

Відповідальний Мартиш Анатолій Григорович – землевпорядник

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 12.08.2018 року за адресою: смт.Луків, Вул. Незалежності,7

Презентація проекту "Історико-архітектурний опорний план селища Луків Турійського району Волинської області"буде проходити 14.08.2018р. о 10.00 в приміщенні селищної ради.