У Луківській селищній раді проводиться прийом громадян працівниками  Володимир-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Волинській області.

Дата: 13.07.2018 14:41
Кількість переглядів: 547

Луківська селищна рада спільно з працівниками  Володимир-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Волинській області, організували прийом громадян працівниками  Володимир-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Волинській області.

Щомісячно, ІІ і ІV п’ятниця з 9-00 до 13-00 в приміщенні Луківської селищної ради (приймальня) буде присутній спеціаліст відділення, який надасть такі послуги:

1. Прийом заяв та документів щодо:

•      - фінансування для надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду (заяви-розрахунки);
  •      - страхових виплат;
  •      - надання соціальних послуг (оплата лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм);
  •       - забезпечення санаторно-курортним лікуванням потерпілих на виробництві;
  •       - забезпечення медикаментами та виробами медичного призначення;
  •       - забезпечення автомобілем;
  •       - компенсації на придбання пального, транспортне обслуговування;
  •       - забезпечення протезно-ортопедичними виробами;
  •       - продовження раніше призначеної страхової виплати потерпілого або її перерахунок, тощо.

2. Надання консультацій з питань застосування законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

3. Проведення семінарів-навчань, круглих столів з питань загальнообов‘язкового державного соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, охорони праці, пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці у навчальних закладах, установах та організаціях, що знаходяться на території Громади;

4. Надання довідок та іншої довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Фонду соціального страхування України, режим роботи, тощо).

1. Прийом заяв та документів щодо:

•      - страхових виплат;
  •       - забезпечення медикаментами та виробами медичного призначення;