Луківська громада
Турійський район, Волинська область

Розробник – виконавчий комітет Луківської селищної ради.

Проект регуляторного акта передбачає порядок визначення розміру, порядку формування та використання пайової участі (внесків) замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища.Впровадження даного регуляторного акта буде сприяти додатковим надходженням коштів до селищного бюджету; стимулювати фізичних та юридичних осіб – інвесторів (забудовників) до раціонального та ефективного використання об’єктів інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища; створювати рівні, чітко визначені умови для різних категорій суб’єктів господарювання.

Проект регуляторного акту про порядок пайової участі (внеску) замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Луківської селищної ради та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті: https://gromada.org.ua/gromada/lukivska

Строк приймання пропозицій і зауважень до проекту регуляторного акта становить місяць з дня оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції і зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

• поштою за адресою: 44810, смт.Луків, вул.Незалежності, 7,  Луківська селищна рада;

• електронною поштою за адресою: lukiv_sel_rada@ukr.net